طبق قوانین و مقررات الکترونیک ، درج اطلاعات شخصی برای عضویت در وب سایت همگامان پیشتاز نوین پردازش (HPNP) الزامی است. کلیه کاربران حقیقی و حقوقی این وب سایت موظفند اطلاعاتی همچون تلفن تماس، ایمیل و در صورت نیاز آدرس را وارد نمایند.

اچ پی ان پی (HPNP) ، امانت دار بوده و حفاظت از حریم خصوصی کاربران را مسئولیت اصلی خود می داند. و در این راستا سیاست های کارا و اثربخشی در نظر گرفته است.
لذا شما عزیزان ،  در زمان عضویت با اطمینان خاطر اطلاعات خود شامل شماره تماس ، ایمیل و در صورت نیاز آدرس خود را وارد نمائید

حریم خصوصی
کاربران چگونه می توانند در حفظ حریم خصوصی با اچ پی ان پی همکاری کنند؟

اچ پی ان پی (HPNP) متعهد میگردد که اطلاعات کاربری شامل نام کاربری مشتریان که منحصر به فرد میباشد را محافظت کرده و در این امر به همکاری شما عزیزان نیازمند است. لذا خواهشمندیم نسبت به حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشید و در صورت تغییر اطلاعات شخصی وارد شده به هنگام عضویت در سایت، واگذاری تلفن تماس خود و … در اسرع وقت نسبت به ویرایش آن در اطلاعات کاربری خود اقدام فرمایید.

 

ما به شما این اطمینان را میدهیم که اطلاعاتی همچون ایمیل و شماره تماس شما تنها برای ایجاد هماهنگی به هنگام ارتباط با تیم و در صورت تمایل شما برای اطلاعرسانی بیشتر از خدمات این سایت استفاده خواهد شد ولاغیر.

قابل ذکر است که اچ پی ان پی HPNP تنها نقش معرفی تبلیغ دهندگان به کاربران را دارد و در قبال بروز هرگونه مشکل مرتبط با کاربران و تبلیغ دهندگان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.